Türkçe   English   

Uyandım bunamış şehir  Çıkış yokki sonumdur  Gidelim bu diyardan  Başka bir dünyayı bulmaya  Gel ışığım gel  Gel güneşim gel  Gel yoldaşım gel  Gel yanıma  Herşey para herşey pulsa  İnsan insanı unutmuşsa  ..
İnsanlar insanlar insanlar insan silüetleri Bu kokuşmuş sistemin parçası olmuş Etten kemikten bu yangın yerinde Su yok mu su yok mu Aşları para dostları para Geceleri para gündüzleri para Bu düşlere yara bu düşle..
Gelmişiz dünyaya sonsuzluk içinde Açar elvan çiçeğin türlü türlü biçimde Şehirlerin viran olsa, gün ışığın doğsa Bakınca görünsene, yıldızlan en uzağa ? Cana kıymaz gülüm, sen canı seversin Yalan bilmez gülüm, ney..
güneş vurdu yüzüme düştüm yol yol eline bilmem giderim nere dolanırım yollarda vardım gurbet ellere sordum dağa, çiçeğe dediler yalan dünya ne ararsın burada ne yatarlar burada  baksana yare bana(bağa) geli..
Kara Toprak
kara toprak-Aşık Veysel santur-vokal:Demircan Demir Gitar:Özgür Yalçın Darbuka:Atilla Akar
Yok
söz-müzik özgür yalçın
Gönlü Nehir
Müzik:Özgür Yalçın
Mevsimler geçti
Söz-Müzik:Özgür Yalçın Mızıka:Tuncay Korkmaz o mevsimler geçti artık yeni bir yoldasın ruhunun dinginliği  çiçekler gibi açsın bana halimi sorma bunu sen de biliyorsun seni özledim ama artık yeni bir yoldasın o yangınlar geç..
Sonsuzun Uykusu
Söz müzik:Özgür Yalçın Mızıka:Tuncay Korkmaz Güllerin kokusu sonsuzun uykusu gün açar içinde savrulur önünde yine de göremez bunu  yine de yaşamaz bunu Yılların tortusu yaşama korkusu fikrinin içinde  öldürür ruhunu yine..
Her Candadır
Söz Müzik-Vokal:Özgür Yalçın Elektro Gitar:Burak Arafa Kaçılır ilinden dilinden bu içilir yar elinden aşk dolusu, gülbahçesi hayale gelince derviş yolun candadır,insandadır hırkası ruhundadır ararsan bir kendinde ara bu hasret ..
Evreni Dinle
Söz-müzik:Özgür Yalçın Bağlama:Mübin Dünen Kemençe:Oktay üST Uyandık bu uykudan şehrin masalından düştük,  yollara bıraktık kendimizi dinledik ruhumuzu evreni dinle sonsuza bir bak ruhunu dinle dünyaya dön bak
Herkes Kendi Derdinde
Söz-müzik:Özgüryalçın Saksafon:Ceyhun Kaya Bas:Önder Yalçın Elektrogitar-vokal:Özgür yalçın Vokal:Nazmi Akyıldız (Kırmızı) bu nasıl olmus bir kişi binlerrce cana bedel hangi emek hakkeder cana bir lokma ekmek yeter bu dünya insan..
Comme Bohemia
söz:Arthur Rimbaut Müzik:Özgür Yalçın vokal:Lorna Prioux(cat) Santur-bas:Demircan Demir 12 telli gitar:Özgür yalçın
Yoksulluk Dağı
Bu betondan ruhların kentinde çıkışsız sokakların senin olsun kırıldı döküldü gönül bahçesi yalandan dolandan an seninin olsun eli elinde sözü dilinde canı canında kaderi elinde gelip gidenler canları duyanlar gerçek erenler aray..
Holoti
Kemençe-vokal:Oktay Üst Tulum:İsmail Avcı İsmanaşi  Darbuka:Gencer Savaş Davul:Hogır Düzenleme:Özgür Yalçın
Nisan 2018 Anadolu Turnesi